Menu
DLA DŁUŻNIKÓW

Best Online

Pomagamy naszym Klientom wyjść z trudnych sytuacji. Każdego dnia do BEST dzwoni około 1400 osób. To dla nas duże wyzwanie, ale też ogromna satysfakcja - nie ma problemów, których nie da się rozwiązać. Każda sprawa jest dla nas priorytetem, nad każdą pochylamy się ze szczególną uwagą.

 

W trosce o Państwa, naszych Klientów, opracowaliśmy kolejne narzędzie, które może nam ułatwić komunikację i współpracę - portal internetowy dla Klientów, BEST Online.

 

BEST Online to platforma, dzięki której nasi Klienci o każdej porze mogą sprawdzić swoje zobowiązania i jednocześnie zarządzać nimi w łatwy, wygodny i bezpieczny sposób. 

 

W domowym zaciszu mogą zapoznać się ze szczegółami obsługiwanych przez nas spraw oraz możliwościami spłaty zadłużenia – np. jednorazowo lub w ratach, czy też skorzystać ze specjalnych propozycji ugodowych. Z poziomu portalu dostępny będzie także PORADNIK, w którym publikowane będą artykuły poświęcone rozwiązywaniu problemów z zadłużeniem, planowaniu domowego budżetu czy też zarządzaniu finansami oraz porady prawne i inne, które mogą okazać się bardzo cenne w codziennym życiu.

 

Aby skorzystać z portalu BEST Online, wystarczy wejść na stronę www.online.best.com.pl. Podczas pierwszej wizyty w serwisie należy zarejestrować swoje konto. Rejestracja oraz poruszanie się po portalu są proste i intuicyjne. Aby ułatwić korzystanie z portalu, BEST przygotował również zwięzły poradnik – w postaci ulotki oraz animacji wideo.