Menu
AKTUALNOŚCI

BEST uruchamia portal internetowy dla Klientów

Klienci BEST zyskują nowe możliwości. Stan swoich zobowiązań i spraw, które obsługuje BEST, mogą teraz sprawdzić przez Internet, w dowolnym momencie, bezpiecznie i dyskretnie. Dzięki portalowi BEST Online mogą również samodzielnie dokonywać spłat zadłużenia – w ratach lub w całości, a także korzystać ze specjalnie przygotowanych propozycji ugodowych.

 

Portal internetowy BEST Online (www.online.best.com.pl) to nowe rozwiązanie oferowane osobom, których zobowiązania są obsługiwane przez BEST. Jest ono adresowane szczególnie do Klientów, którzy dotychczas niechętnie kontaktowali się z firmą windykacyjną.

 

– Zadłużenie dla wielu osób to bardzo trudny i wstydliwy temat, o którym nie chcą rozmawiać np. przez telefon. Stąd pomysł na to, aby mogli obsłużyć swoje zobowiązania w portalu internetowym, samodzielnie i dyskretnie – mówi Barbara Rudziks, członek zarządu BEST, odpowiedzialna za zarządzanie operacyjne Spółką.

 

– BEST Online to takie miejsce, w którym nasz Klient o każdej porze może sprawdzić, jakie ma zobowiązania, a jednocześnie może nimi zarządzać w łatwy i bezpieczny sposób.
W domowym zaciszu może zapoznać się ze szczegółami obsługiwanych przez nas spraw oraz możliwościami spłaty zadłużenia – np. jednorazowo lub w ratach, czy też skorzystać ze specjalnych propozycji ugodowych. Może na spokojnie je przemyśleć, czy przedyskutować wspólnie z domownikami, a następnie podjąć takie działania, które pomogą mu rozwiązać problem z zadłużeniem –
podsumowuje Barbara Rudziks.

 

Aby skorzystać z portalu BEST Online, wystarczy wejść na stronę www.online.best.com.pl. Podczas pierwszej wizyty w serwisie, należy zarejestrować swoje konto. Rejestracja oraz poruszanie się po portalu są proste i intuicyjne. Aby ułatwić korzystanie z portalu, BEST przygotował również zwięzły poradnik – w postaci ulotki oraz animacji wideo.

 

***

Ogólne informacje o BEST

 

BEST S.A. jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1997 r., specjalizującą się w obrocie i zarządzaniu wierzytelnościami nieregularnymi. Grupa BEST aktywnie inwestuje w portfele wierzytelności (przede wszystkim bankowe) z wykorzystaniem funduszy sekurytyzacyjnych oraz świadczy usługi windykacyjne na zlecenie – na rzecz banków, firm telekomunikacyjnych, energetycznych oraz innych podmiotów oferujących usługi masowe.

 

BEST jest również jedynym akcjonariuszem BEST TFI, które zarządza funduszami inwestycyjnymi o łącznej wartości aktywów 963 mln zł (stan na 30 czerwca 2015 r.). Połączenie kompetencji z zakresu windykacji należności oraz tworzenia i zarządzania funduszami inwestycyjnymi pozwoliło skupić wszystkie elementy modelu biznesowego w jednej grupie kapitałowej.

 

Łączna wartość nominalna zarządzanych przez BEST wierzytelności własnych oraz należących do innych podmiotów wynosi około 9,8 mld zł (stan na 30 czerwca 2015 r.).

 

W 2014 r. Grupa BEST wypracowała 58,9 mln zł zysku netto przypisanego akcjonariuszom Spółki przy przychodach operacyjnych w wysokości 124 mln zł.

 

BEST, jako członek i współzałożyciel Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych oraz współtwórca i moderator Zasad Dobrych Praktyk Windykacyjnych, aktywnie wpływa na rozwój i kształtowanie rynku wierzytelności w Polsce.

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy na stronę www.best.com.pl lub prosimy o kontakt:

Krzysztof Woch

NBS Communications

tel. 22 826 74 18 / kom. 516 173 691

e-mail: kwoch@nbs.com.pl

Maciej Szczepaniak

NBS Communications

tel. 22 826 74 18 / kom. 514 985 845

e-mail: mszczepaniak@nbs.com.pl

 

Zachęcamy także do śledzenia konta Grupy BEST na Twitterze: https://twitter.com/BEST_Grupa

 

WSTECZ