Menu
AKTUALNOŚCI

Fintech Nights #2

BEST S.A. już po raz drugi będzie gospodarzem spotkania z cyklu Fintech Nights, które stanowi platformę wymiany wiedzy i doświadczeń w gronie ekspertów i praktyków branży fintech. Organizując Fintech Nights chcemy dać impuls do rozwoju Trójmiasta jako istotnego ośrodka fintech w Polsce, przyciągającego ekspertów, inwestorów i innowatorów.

 

Fintech Nights to nieformalne spotkania przedstawicieli branży fintech. Do udziału w spotkaniach zapraszamy lokalnych ekspertów, przedstawicieli firm z Polski i gości z zagranicy. Formuła obejmuje 3 prezentacje oraz czas na swobodną dyskusję, wymianę doświadczeń i rozwijanie relacji. Agenda najbliższego spotkania, a także rejestracja na wydarzenie możliwa jest TUTAJ.

 

Najbliższe spotkanie odbędzie się we wtorek, 26 marca, w gdańskim Olivia Sky Club (Olivia Tower, al. Grunwaldzka 472), o godz. 18:00. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 

Patronem wydarzenia jest Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, a partnerem Stowarzyszenie Absolwentów MBA Politechniki Gdańskiej.

 

 

 

WSTECZ