Menu
KARIERA

Jacy jesteśmy?

Jesteśmy jedną z wiodących firm na polskim rynku usług finansowych, jedną z największych na Pomorzu. Posiadamy siedziby w dwóch lokalizacjach: w Gdyni i w Elblągu. Jako instytucja zaufania publicznego, kierujemy się wartościami: Wiedza, Etyka, Skuteczność. Dokładamy wszelkich starań, aby zatrudniać jak najlepszych Pracowników, którym zapewniamy najbardziej optymalne warunki rozwoju, aktywnie wspierając ich w systematycznej realizacji celów zawodowych oraz pomagając zidentyfikować i doskonalić kompetencje i talenty.

 

Jesteśmy zespołem nieszablonowo myślących profesjonalistów, nastawionych na efektywność, innowacyjność oraz dostarczanie optymalnych rozwiązań biznesowych. Dla nas praca to pasja oraz sposób osiągania zawodowej satysfakcji.

 

Fundamentem Grupy BEST jest umiejętność współpracy osób o różnych predyspozycjach, wykształceniu i wieku. Wspólnie budujemy kulturę pracy zespołowej, której głównymi wyznacznikami są otwartość na współpracę i wzajemne wsparcie. Z nami masz szansę na realizację projektów zapewniających nieograniczony rozwój zawodowy.

 

PRACA W BEST TO

 

1. Work - Life Balance

Propagujemy zdrowy tryb życia oraz zachowanie równowagi między pracą, a życiem prywatnym.
W ramach programu w firmie odbywają się Dni Owoców, Dni Warzyw, warsztaty i szkolenia z rozwoju osobistego (np. zarządzanie czasem, czy warsztaty fotograficzne), wspólne bieganie, mecze siatkówki, spotkania z dietetykiem oraz wiele innych inicjatyw.

2. Szkolenia i rozwój 

Oferujemy swoim pracownikom udział w licznych szkoleniach, konferencjach i kongresach, a także możliwość uczestniczenia w innowacyjnych, często pionierskich projektach rozwojowych.

3. Grywalizacja - program Play BEST

W naszej firmie praca i zabawa nie wykluczają się wzajemnie. Jak je połączyć? Za pomocą gry firmowej Play BEST, czyli projektu opartego na idei grywalizacji. Jego celem jest przede wszystkim wprowadzenie elementów gry do       codziennych zajęć i uatrakcyjnienie ich poprzez możliwość rywalizacji. Każdy z pracowników może zaangażować się w wybrane przez siebie inicjatywy, działać, zdobywać punkty i zamieniać je na wartościowe nagrody. Play BEST to     świetny sposób na pokazanie swojego zaangażowania i budowanie własnej marki, a przede wszystkim dobra zabawa!

4. Job Rotation

Program rozwoju pracowników w ramach różnych obszarów merytorycznych, niezwiązanych z podstawowym zakresem obowiązków. W ten sposób identyfikujemy prawdziwy potencjał i zainteresowania naszych Pracowników.

5. Elastyczny czas pracy

W BEST obowiązują elastyczne godziny pracy. W Pionie Operacyjnym pracujemy według indywidualnie wypracowywanych grafików, a w innych pionach w dowolnych godzinach, pozostając do dyspozycji współpracowników między 10:00 a 15:00. Nieprzerwanie wypracowujemy kolejne optymalizacje w tym zakresie.

6. Zaawansowane procesy

Fundament naszego działania i myślenia o biznesie zakłada wykorzystanie zaawansowanych standardów zarządzania procesami i projektami. Jesteśmy pod tym względem jedną z najbardziej innowacyjnych organizacji w Polsce.

7. Ścieżka kariery

Mając na uwadze potencjał naszych pracowników i współpracowników, aktywnie wspieramy ich w dążeniu do rozwoju i realizacji planów zawodowych w ramach dedykowanych ścieżek kariery i rozwoju. 77% naszych managerów pochodzi z wewnątrz organizacji.

8. Wysoka satysfakcja z pracy

W 2014 roku w badaniu satysfakcji pracowników osiągnęliśmy wynik na poziomie 82%, a w 2013 roku - 74%.