Chcesz pozbyć się zadłużenia? Od czegoś trzeba zacząć, a najważniejszy jest pierwszy krok. 
Podpowiadamy, jak go zrobić:

  • KROK 1  Przeczytaj list informacyjny 

Zawsze na początku naszej współpracy, wysyłamy pismo informujące o cesji wierzytelności, czyli o przeniesieniu niespłaconego zobowiązania do Grupy BEST.  Przeczytaj je uważnie, znajdziesz tam najważniejsze informacje dotyczące zadłużenia. 
Jeżeli coś jest dla Ciebie niezrozumiałe, zapisz sobie pytania, które chciałbyś nam zadać. 

  • KROK 2  Wybierz, jak chcesz spłacać

Najszybszym sposobem na zamknięcie postępowania (windykacyjnego) jest spłata całości zadłużenia.  Rozumiemy jednak, że możesz nie dysponować całą kwotą, dlatego u nas możesz spłacać na indywidualnych warunkach. 
Zweryfikuj swoje możliwości finansowe, przeanalizuj comiesięczne dochody i wydatki. 

  • KROK 3 Porozmawiaj z nami

W piśmie, które otrzymałeś, znajdziesz kilka różnych kanałów kontaktu z nami - wybierz ten, który jest dla Ciebie najwygodniejszy. 
Skontaktuj się z naszym Doradcą Klienta  – wspólnie z nim ustalisz dogodną formę spłaty, dostosowaną do Twoich możliwości. Doradca odpowie na Twoje pytania, wyjaśni wątpliwości.  

  • KROK 4 Zawrzyj ugodę i uwolnij się od długu 

Ostatnim krokiem jest zgoda obu Stron na ustaloną formę spłaty. 

Kliencie sam sprawdź, jakie to proste!

Pamiętaj:
Nie zwlekaj z nawiązaniem kontaktu. Współpraca z nami to jedyny sposób, aby Twoja sprawa była prowadzona na drodze polubownej. 
Unikanie kontaktu nie spowoduje zniknięcia zobowiązania.
Zawarcie z nami ugody często wstrzymuje naliczanie odsetek karnych oraz innych dodatkowych kosztów związanych ze skierowaniem sprawy do sądu oraz postępowaniem egzekucyjnym.