Menu
DLA DŁUŻNIKÓW

Poradnik Dłużnika

Drogi Kliencie,

 

Dowiedziałeś się, że Twój niespłacony dług trafił do firmy windykacyjnej?

Nie wiesz co teraz zrobić i od czego zacząć?

W życiu dochodzi do różnych sytuacji losowych - mamy tego pełną świadomość. Dlatego, jeżeli Twoją sprawą zajmuje się firma BEST, prosimy nie czekaj i zacznij współpracę z nami już teraz. Z nami spłacenie zobowiązania może być proste. Wystarczy, że zapoznasz się z kilkoma prostymi zasadami, a już niedługo przejdziesz do kolejnego etapu życia wolnego od długów.

 

List w skrzynce

Pierwszą wiadomość z naszej firmy otrzymasz w formie tradycyjnego listu. Przeczytaj go uważnie, ponieważ znajdziesz tam najważniejsze informacje dotyczące zadłużenia.

 

Kontakt z nami drogą do współpracy

Nie zwlekaj z nawiązaniem kontaktu. To jedyny sposób, aby Twoja sprawa była prowadzona na drodze polubownej. Zawsze dąż do utrzymania kontaktu z wierzycielem. Takie postępowanie może często wstrzymać naliczanie odsetek karnych oraz innych dodatkowych kosztów.

 

Wybierz formę spłaty

Najszybszym sposobem na zamknięcie postępowania (windykacyjnego) jest spłata całości zadłużenia. Podejmując taką decyzję, skontaktuj się z konsultantem. Jeżeli jednak jesteś w trudnej sytuacji finansowej i nie dysponujesz sumą, która umożliwi Ci spłatę całego zadłużenia od razu, możesz rozłożyć je na raty. Podczas rozmowy z konsultantem ustalisz kwotę raty i terminy wpłat dostosowane do Twoich możliwości finansowych.

 

Trzymaj się ustaleń

Teraz już wiesz, co należy zrobić. Pilnuj terminów i wywiązuj się ze złożonych deklaracji. W zamian za regularne i terminowe wpłaty będziesz mieć gwarancję, że sprawa nie trafi do sądu czy komornika. Często brak reakcji w sprawie zadłużenia przyczynia się do problemów w innych sferach życia. Z powodu braku spłaty zadłużenia Twoje dane osobowe mogą zostać umieszczone w Biurze Informacji Gospodarczej, z którego korzystają m.in. sieci komórkowe, firmy ubezpieczeniowe oraz banki. Nie trać czasu i już dziś zajmij się swoją przyszłością. Wyjdźmy z zadłużenia wspólnie! Pamiętaj, że tylko stały kontakt z naszą firmą (listowny, mailowy, telefoniczny) da Ci realną możliwość decydowania w swojej sprawie.

 

Trzymamy kciuki za Twój sukces!