Menu
AKTUALNOŚCI

Szef IT z Grupy BEST z prestiżowym wyróżnieniem

Rozstrzygnięcie tegorocznego konkursu na CIO Roku nastąpiło 11 grudnia podczas uroczystej gali w Warszawie. Gala CIO Roku odbyła się już po raz 12., a uczestniczyło w niej ponad 150 szefów działów IT oraz prezesów kluczowych firm z branży informatycznej. Tytuł CIO Roku 2014 zdobył Mirosław Fortysek z ING Banku Śląskiego.

 

Spośród dziewiątki finalistów, jury konkursu wybrało także cztery Diamenty CIO, nagradzając dokonania i kompetencje menedżerów, w tym ich wyjątkową osobowość oraz sukcesy. Wśród nagrodzonych jest Jacek Zawadzki z BEST, który zdobył Diament CIO „Akcelerator zmian”.

 

Beata Sosnowska, CIO Roku 2012 i członek konkursowego jury, tak skomentowała wyróżnienie dla Jacka Zawadzkiego: „Nadawanie i utrzymanie tempa zmian było jedną z cech przywódcy IT kluczowych w tej zmianie. W ciągu półtora roku udało się dzięki temu w zasadniczy sposób uporządkować sposób funkcjonowania IT i biznesu. Doceniamy umiejętność egzekwowania i zarazem elastyczność”.

 

„Jedyną stałą rzeczą w organizacjach jest dziś zmiana. Efektywność, skuteczność, odwaga i innowacyjność prowadzenia zmiany cechują jednak tylko najwybitniejszych liderów IT” – powiedział z kolei Piotr Fąderski, szef firmy VMware, będącej sponsorem nagród Diamenty CIO.

 

Jackowi Zawadzkiemu oraz wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

 

Relacja z Gali CIO Roku 2014 dostępna jest na stronie Klubu CIO www.klubcio.pl.

WSTECZ