CSR

Przyjazna rekrutacja

Dbamy o proces rekrutacji

Stosowanie najlepszych standardów rekrutacyjnych jest naszym obowiązkiem. Wśród stosowanych przez nas zasad dominują: otwartość, uczciwość w relacjach z kandydatami, odpowiadanie na ich potrzeby, rzetelność, zapewnienie poczucia bezpieczeństwa w czasie oczekiwania na formalne zatrudnienie i innowacyjne rozwiązania wspierające rekrutację.

Wiemy jak istotny dla kandydatów i ich kariery może być przebieg rekrutacji. Dlatego tak dbamy o zrównoważone relacje w procesie rekrutacyjnym, staramy się, aby był on dla każdego komfortowym i profesjonalnym spotkaniem, które nawet jeżeli nie zakończy się współpracą, będzie miłym doświadczeniem oraz obopólną okazją do zdobycia pomocnych w rozwoju informacji.

Poza wiedzą merytoryczną weryfikujemy czy wartości, którymi kieruje się kandydat są spójne z naszymi kluczowymi wartościami. Dzięki temu mamy pewność, że nasz przyszły pracownik nie tylko spełni wymagania merytoryczne, ale także wpisze się w naszą kulturę organizacyjną.

Dbamy o autentyczny dialog z interesariuszami – po zakończonym procesie rekrutacji każdy kandydat ma możliwość wyrażenia swojej opinii poprzez krótką ankietę Candidate Experience dotyczącą procesu rekrutacyjnego, w którym uczestniczył.

Jesteśmy członkiem Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji, kierujemy się Kodeksem Dobrych Praktyk w Rekrutacji.

Dowiedz się więcej

Poznaj Best jako pracodawcę

21 lutego 2024

Program Job Rotation

Czytaj więcej
21 lutego 2024

Proces adaptacji w BEST S.A.

Czytaj więcej
21 lutego 2024

Wolontariat

Czytaj więcej