W trosce o naszych Klientów, opracowaliśmy narzędzie, które może nam ułatwić komunikację i współpracę - portal internetowy BEST Online.

BEST Online to platforma, dzięki której o każdej porze i z każdego miejsca możesz sprawdzić swoje zobowiązania w BEST i jednocześnie zarządzać nimi w łatwy, wygodny i bezpieczny sposób.

W domowym zaciszu możesz zapoznać się ze szczegółami obsługiwanych przez nas spraw oraz możliwościami spłaty zadłużenia – np. jednorazowo lub w ratach, czy też skorzystać ze specjalnych propozycji ugodowych. Z poziomu portalu dostępny jest także PORADNIK, w którym publikujemy artykuły poświęcone rozwiązywaniu problemów z zadłużeniem, planowaniu domowego budżetu czy też zarządzaniu finansami oraz porady prawne i inne, które mogą okazać się bardzo cenne w codziennym życiu.

Aby skorzystać z portalu BEST Online, wystarczy wejść na stronę 

BEST ONLINE

Podczas pierwszej wizyty w serwisie należy zarejestrować swoje konto. Rejestracja oraz poruszanie się po portalu są proste i intuicyjne. Aby ułatwić korzystanie z portalu, BEST przygotował również zwięzły poradnik – w postaci ulotki oraz animacji wideo.